Zapytaj o termin

Last Minute
Zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń i pobytów grupowych!

O miejscowości

Pogorzelica jest miejscowością wypoczynkową położoną nad samym Morzem Bałtyckim, w województwie zachodniopomorskim. Znajduje się tutaj wiele atrakcji. Oprócz wypoczywania na piaszczystej plaży możemy wybrać się w podróż Narmorską Koleją Wąskotorową, czy na wycieczkę rowerową wzdłuż wybrzeża do sąsiednich miejscowości. Wybierając noclegi nad morzem (Noclegi Pogorzelica) warto sprawdzić Dziejbę Leśną w Pogorzelicy, oferującą wygodne wczasy nad morzem.

Poniżej kilka opinii o ośrodku Dziejba Leśna:

  • Ja jestem bardzo zadowolony, dobre jedzenie, świetna lokalizacja i miła obsługa oraz kierownictwo. Jako dziecko jeździłem tam na kolonie, obecnie chętnie tam wracam na urlop wakacyjny, a niedawno byłem także na weekendzie majowym. Zdecydowanie polecam!
  • Bardzo przywiązałam się do tego ośrodka, basen odkryty z różnymi głębokościami,polecam
  • Właśnie spędziłam weekend majowy w Ośrodku Dziejba Leśna w Pogorzelicach - Polecam. Jest blisko morza około 200 m do plaży, Trzy posiłki bardzo bogate i urozmaicone za przystępną kwotę i obsługa przyjaźnie wita gości. Z pobytu jestem zadowolona .


Jeśli szukamy obiektów nad morzem oferujących organizację konferencji, warto odwiedzić stronę konferencje.net.pl/pogorzelica
. Obecnie spora część hoteli, pensjonatów i pozostałych obiektów turystycznych korzysta z programu hotelowego, dzięki czemu turyści szybciej i łatwiej mogą dokonać rezerwacji. Dodatkowo jeśli program taki wyposażony został w channel manager, ułatwi nam to zarządzanie rezerwacjami na wielu portalach.Karpacz noclegi